Позакласні заходи до Дня Гідності та Свободи

21 Листопада 2018

21 листопада у нашому закладі класними керівниками учнів старших класів було проведено позакласні заходи до Дня Гідності та Свободи – свята, що відзначається в Україні щороку на честь початку 21 листопада двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

З метою формування у школярів ціннісного ставлення до України, прав та свобод людини, європейського вибору українців; для утвердження почуття національної самосвідомості та громадянської активності вчителі та вихователі закладу провели у своїх класах виховні години «Україна – країна нескорених!», упродовж яких донесли до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття. Було вшановано мужність і патріотизм земляків, які постали на захист демократичних цінностей восени 2004 та 2013 року.

Завдяки такій позакласній роботі педагогічний колектив навчально-виховного комплексу розвиває у своїх підопічних бажання стати гідними громадянами України.