Поводження з відходами

30 Листопада 2018

30.11.18 до нашого закладу прибули волонтери з кампанії «Kharkiv Zero Waste», щоб провести з нашими учнями цікаву бесіду про поводження з відходами.

Візитери розповіли дітям про те, куди дівається сміття, і про те, що його можна сортувати, переробляти або ж просто відмовлятися від нього ще на етапі купівлі. Волонтери розповіли про мобільні та стаціонарні пункти прийому відходів, публічні еколекторії, показали альтернативну упаковку, пояснили, як розумно споживати, щоб не забруднювати довкілля. Наостанок з дітьми була проведена гра, упродовж якої треба було розсортувати відходи за маркуванням.

Завдяки зустрічі наші вихованці довідалися про безпечні способи позбавлення від непотребу. Сподіваємося, що наше довкілля стане чистішим зі свідомим підростаючим поколінням!