Подорож ремеслами

18 Листопада 2021

18 листопада 2021 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради був проведений квест «Подорож ремеслами» серед дітей середнього та старшого шкільного віку, яких було поділено на 5 команд. Для проходження квесту було розроблено QR-коди, в яких було закодовано зображення з пізнаваною частиною класу, в якому треба було виконати завдання, а саме: приготувати вінегрет, зробити композицію з живих гілочок та штучних квітів, скласти доміно з назвами інструментів, які використовуються на заняттях з трудового навчання, розписати шаблон вази в опішнянському стилі, намалювати листівку петриківським розписом, виконати хореографічні вправи. Мета заходу – розвиток пізнавальної та творчої активності дитини на уроках трудового навчання та в гуртках засобами навчальної гри.

Діти отримали велике задоволення від квесту, а також солодкі призи.