Підведення підсумків

24 Квітня 2012

28 лютого 2012 року  вихованці  навчально-виховного комплексу взяли  участь у Всеукраїнському  інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2012». Наприкінці  квітня  стало  відомо  результати  конкурсу.
Дипломи  І  ступеня  отримали  учні  3-го  класу  Губа  Кирило  та  Шаталова  Марія, які  набрали  максимальну  кількість  балів (100 балів)  за  виконання  тестових  завдань з предмету  «Я і Україна».
Дипломи  ІІ  ступеня  – Качало  Федір , П׳янов  Давид (5 клас) – предмет  «Етика»;  Пархоменко  Яків, Свириденко  Софія (4 клас) – предмет  «Я і Україна».
Дипломи  ІІІ  ступеня –  Оберніхіна  Анастасія  і  Онілов  Максим (10 клас) – предмет  «Правознавство». Сертифікат  за  участь  у  конкурсі  отримав  учень  6-го  класу  Матвійчик  Тимофій.