Перший етап конкурсу «Ерудит»

4 Квітня 2019

04 квітня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 6» Харківської обласної ради відбувся перший (шкільний) етап конкурсу «Ерудит» серед учнів випускних класів шкіл глухих і слабочуючих, у якому взяли участь вихованці Комунального закладу «Харківський спеціальнийнавчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради. Цей конкурс щорічно організовується спілкою УТОГ для виявлення найерудованіших представників серед молоді з порушеннями слухової функції. Нашим дітям було пропоновано виконати багато різнопланових завдань із різних сфер знань. Випускники старанно виконували запропоновані завдання, виявивши високий рівень ерудиції. Переможці конкурсу були нагороджені пам’ятними дипломами. Вітаємо переможців!