“Перші ракетки” школи – турнір з настільного тенісу

3 Грудня 2015

За ініціативи вчителів фізичної культури 3 грудня 2015 року в спортивному залі навчально-виховного комплексу відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений відзначенню Міжнародного дня інвалідів. У турнірі взяли участь понад 35 учнів 5-12 класів. До суддівства були залучені вчитель Крюкова З. М., вихователь Акіньшин А.В. і тренер з баскетболу Кожевніков Р.В. (Харківський обласний центр з фізичної культури та спорту інвалідів – ІНВАСПОРТ).

Мета та завдання турніру: популяризація настільного тенісу як олімпійського виду спорту; вдосконалення спортивної майстерності; впровадження фізичної культури та спорту, як важливого засобу гармонійного розвитку та зміцнення здоров’я школярів; налагодження дружніх стосунків між учнями.

Протягом 3 годин юнаки та дівчата змагались за визначення найкращих. І ось нарешті головний суддя змагань, Корсун Сергій Олександрович,  виголосив вердикт: у наполегливій боротьбі звання найкращого володаря ракетки серед хлопців отримав Попадюк Олексій, учень 10 класу. Друге місце посів Лозинський Геннадій (10 кл.), третє місце – Качало Федір (9 кл.). Серед дівчат найспритнішими стали: Блошенко Анастасія (11 кл.) – І місце, Матвієвська Юлія (7 кл.) – ІІ місце, Мішеніна Яна (9 кл.) – ІІІ місце. Цього ж дня на шкільній лінійці під оплески учнів переможців було нагороджено почесними грамотами. Також грамоти отримали й інші талановиті перспективні учасники турніру.

Вітаємо юних спортсменів та з нетерпінням очікуємо на нові перемоги у наступних турнірах та змаганнях!