Переможець фотоконкурсу

13 Грудня 2016

З 1 червня по 31 жовтня 2016 року акціонерна компанія  «Харківобленерго» пропонувала всім дітям нашої області віком від 6 до 16 років взяти участь у фотоконкурсі «Енергетика у фокусі об’єктива-2016», що проводився у рамках широкомасштабного загальноосвітнього проекту для дітей «Світ безпечної енергетики». Організатори конкурсу мали на меті навчити дітей дотримуватися правил поведінки, що не допускають електротравматизму в повсякденному житті та популяризувати вивчення основних правил поводження з електричними приладами.

Наш навчально-виховний комплекс теж не залишився осторонь цього заходу. Учень 6-го класу Стадник Федір взяв участь у ньому, підготувавши свої фотороботи для декількох номінацій конкурсу. А в одній з чотирьох представлених номінацій Федір посів почесне третє місце.

Учень був нагороджений дипломом переможця фотоконкурсу «Енергетика у фокусі об’єктива – 2016» за ІІІ місце у номінації «Енергетика: минуле, теперішнє, майбутнє».

Ми щиро вітаємо Федора з досягненням та дякуємо за творчість!