Переможці творчого конкурсу

13 Березня 2013

Після ретельного відбору були визначені переможці міського творчого конкурсу «Харків – місто талантів», що був організований Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра».

Учні нашого закладу старанно готували до конкурсу  свої творчі роботи. Учениця шостого класу Мішеніна Яна посіла почесне друге місце. Гобелен «Чарівний ліс», що виготовила дівчинка, вразив суддів конкурсу своєю самобутністю та оригінальністю. Цей виріб здобув перемогу в номінації «Найкреативніша робота». Перемогу Яна розділила ще з однією нашою вихованкою – Верхогляд Софією, що теж посіла друге місце у конкурсі.

12.03.13 відбувся урочистий гала-концерт, по закінченню якого всі учасники були запрошені на сцену та нагороджені почесними грамотами, а переможці – ще й медалями та пам’ятними подарунками.

Ми щиро вітаємо учасників та номінантів,

бажаємо творчої наснаги для нових здобутків!