Переможці ХІІ Конкурсу творчих робіт за програмою «Енерго-Фестивалю-2018»

8 Травня 2018

 

У рамках програми «Енерго-Фестивалю-2018», який проходив у Харкові з 1 лютого по 30 березня під девізом   «Енергонезалежності України – наші ефективні дії»,  вихованці КЗ «ХС НВК» ХОР взяли участь  у ХІІ Конкурсі творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів.

Мета Конкурсу – активізація громадського суспільства на конкретні дії по збереженню довкілля, енергоресурсів, практичне впровадження заходів енергоощадливості за рахунок підвищення особистої відповідальності кожного (незалежно від віку) за стан довкілля та діяльність, що так чи інакше пов’язана з перетворенням навколишнього природного середовища, формування свідомого сприйняття ресурсів, виховання нової свідомості енергокультури, еко-мислення та екологічних дій. наші учні підготували роботи з прикладного та образотворчого мистецтва. Підсумки з визначення переможців були підведені оргкомітетом 15 квітня 2018 року.

27 квітня 2018 року в приміщенні Харківського планетарію була проведена церемонія нагородження переможців цього Конкурсу. З радістю повідомляємо імена переможців з нашого НВК! Це:

І місцеСтадник Федір (7 кл.) та Дубницький Олександр (12 кл.),

ІІ місцеВодяницький Костянтин (6 кл.),

ІІІ місцеВасилькіна Валерія (4 кл.), Шаталова Марія (9 кл.) та Мішеніна Яна (11 кл.)

Вітаємо їх з черговою перемогою!