Переможці конкурсу плакатів «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!»

19 Грудня 2017

У рамках проекту «Світ безпечної енергетики» адміністрацією та профспілковим комітетом АК «Харківобленерго» з 01 квітня по 31 жовтня 2017 року був проведений конкурс плакатів «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!», у якому пропонувалося взяти участь всім дітям від 6 до 16 років, які мешкають у м.Харкові та Харківській області. Конкурс проводився з метою підвищення зацікавленості дітей та молоді до вивчення та дотримання основних правил електробезпеки. Підсумки з визначення переможців були підведені оргкомітетом 16 листопада 2017 р.

19 грудня 2017 року, на День Святого Миколая, в музеї компанії АК «Харківобленерго» була проведена урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу. У ній взяли участь 11 юних художників із КЗ «ХС НВК» ХОР. Всі вони були нагороджені дипломами і солодкими подарунками. Головний приз, сучасний смартфон, і почесне звання переможця конкурсу у номінації «За яскравість» отримав Чарушин Володимир (14 років) – робота «Землю збережемо, світло віднайдемо».

Вітаємо наших талантів з черговою перемогою!