Переможці конкурсу дитячого малюнку “Живемо разом і змінюємо світ”

16 Листопада 2017

В рамках першого національного форуму “Вчимося жити разом”, присвяченого мультидисциплінарному підходу в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, були підведені результати конкурсу дитячого малюнку “Живемо разом і змінюємо світ”.

Цей конкурс проходив за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в межах заходів молодіжної та культурної програми з нагоди реалізації проекту “Тижні Німеччини в Україні 2017”. Головною метою конкурсу було розкриття творчого потенціалу у дітей з обмеженими можливостями у спільній діяльності з однолітками, а також висловлення своїх креативних думок оригінальними малюнками на задану тему.

16 листопада 2017 року на базі Харківської школи архітектури, де проходив вищеназваний форум, відбулося нагородження переможців регіонального конкурсу дитячого малюнку “Живемо разом і змінюємо світ”. Почесними гостями цього заходу були перша леді України Марина Анатоліївна Порошенко та голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична. Вони привітали учнів з перемогою та провели церемонію нагородження дипломами і солодкими подарунками.

Пишаємося тим, що серед переможців конкурсу було названо 7 вихованців нашого навчально-виховного закладу:

Мокрий Артур (1 кл.) – І місце,

Валеєв Дмитро (6кл.) – І місце,

Дрокин Данило (7кл.) – І місце,

Садовничий Данило (6кл.) – І місце,

Ліхачов Максим (2 кл.) – ІІ місце,

Гльоза Марія (4 кл.) – ІІ місце,

Безродна Аліна (4 кл.) – ІІІ місце.

Це найбільша кількість переможців з одного навчального закладу! Молодці!

Вітаємо юних художників! Бажаємо нових вражень та перемог!