Перемога у ХІ Міжнародному благодійному фестивалі

22 Червня 2017

Творчо обдаровані вихованці нашого навчально-виховного комплексу взяли участь у відбірковому турі ХІ Міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії», що проходив у Києві навесні цього року, та перемогли у ньому.

Тож юних зірочок було запрошено до Болгарії для участі у фестивалі, де учні нашого навчального закладу презентували жестову пісню та запальний танець до неї. Яскравий виступ наших дітей вразив вибагливе журі та багатотисячну публіку. Без сумніву, вихованці навчально-виховного комплексу найкраще презентували свої таланти на фестивалі, тож їм було справедливо присуджено почесне перше місце.

До України щасливі діти поверталися не лише з кубком та грамотами переможців, а й з позитивними враженнями від подорожі. Ми пишаємося нашими юними талантами та вітаємо їх з перемогою! Ви – наша гордість!