Педрада «Місія вчителя сучасності»

26 Жовтня 2023

26 жовтня 2023 р. у Комунальному закладі “Харківська спеціальна школа №5” Харківської обласної ради відбулося засідання педагогічної ради за темою «Місія вчителя сучасності». У форматі офлайн + онлайн освітяни школи змогли взяти участь в обговоренні не тільки основних змістовних пунктів щодо викликів вчительського сьогодення, а й розглянути інновації в процесі атестації педпрацівників у 2023/2024 навчальному році.

Під час зустрічі педагоги долучилися до візуалізації та презентації свого бачення місії, візії, формування цінностей у сучасній освітній траєкторії в системі спеціальних загальноосвітніх закладів; акцентували увагу на способах самооцінювання власних досягнень і професійності. А завдяки ігровим антистрес-вправам та бліц-тренінгам від психолога всі присутні змогли поліпшити свій емоційний стан та покращити ментальне здоров’я.