ПЕЧА-КУЧА КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ

25 Травня 2021

25 травня 2021 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» відбулася печа-куча корекційних педагогів. Тема засідання «Діловий івент «Немовленнєва дитина в інклюзивному просторі»». Були розглянуті теоретичні та практичні аспекти таких питань: підтримка дітей з особливими потребами, інтерактив і креативність в освіті (як через гру зацікавити дітей знаннями), розвиток творчих здібностей учнів засобами ТРВЗ, вправи та завдання для читання та розвитку мовлення учнів. Наприкінці ділового івенту була проведена гра «Розумники та розумниці», де корекційні педагоги змагалися у спритності, швидкості та кмітливості.

Учителі поділилися власним досвідом, представили цікаві розробки та завдання для дітей як дошкільного, так і шкільного віку, продемонстрували презентації та відео матеріали, які ознайомлювали присутніх із застосуванням нетрадиційних форм роботи на індивідуальних та фронтальних заняттях.

Такі засідання стали вже традиційними, педагоги із задоволенням діляться досвідом, змагаються, винаходять, досліджують, демонструють та грають!