Пам’ятаємо. Перемагаємо!

6 Травня 2016

6 травня 2016 року у навчально-виховному комплексі урочисто відзначили День Пам’яті та примирення і День Перемоги.

Однією із скорботних подій 20 століття та найболючіших ран людства була Друга світова війна. Цього року Україна і весь світ відзначає ювілейне 71-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та 71-річницю завершення Другої світової війни. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій війні 1939 – 1945 рр.  День Перемоги є днем торжества безсмертного подвигу народу – переможця над фашизмом, всенародної пам’яті про його боротьбу за свободу і незалежність Батьківщини.

Кожен учень  з повагою та шаною віднісся до цього величного свята. Напередодні свята діти разом із педагогами власноруч виготовили та розвісили вітальні листівки з привітаннями ветеранів та мешканців мікрорайону, де розташована школа. Це давня традиція і вихованці НВК із задоволенням її підтримують.

Святковий ранок розпочався з урочистої загальношкільної лінійки «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!», яка була проведена у прикрашеній червоними маками актовій залі. У другій половині дня учні разом з вихователями відвідали могилу Невідомого солдата в Олексіївському лісопарку та вшанували його пам’ять і пам’ять всіх загиблих у роки Другої світової війни покладанням квітів.

Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва за волю, його перемога над фашистами. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Сьогодні Україна знову виборює свою незалежність. Героїзм та патріотизм захисників минулого переплелась зі свідомістю, чесністю та хоробрістю тих військових, які тримають лінію оборони зараз. В наших серцях є незламна надія в те, що гасло «Від перемоги до перемоги» – не просто слова. Це своєрідне заклинання, яке вплине на найближче майбутнє, і наші військові повернуться до своїх близьких та рідних з незаперечною перемогою. Віримо і переможемо!