Останній дзвоник

24 Травня 2013

24 травня у навчально-виховному комплексі відлунав останній дзвоник, який сповістив усіх про закінчення навчального року. О 10 годині вихованці, учні, вчителі, батьки та гості зібралися на святкову урочисту лінійку.

Усі присутні на початку заходу оплесками привітали випускників 2013 року. Малеча у білих бантиках з великими букетами квітів, затамувавши подих, не могли відвести очей від красунь-випускниць та елегантних хлопців, які пройшли перед усією школою з очима, наповненими сльозами.

Випускників та учнів привітала директор навчального закладу Середенко Н.І.. Від щирого серця вона висловила найкращі побажання, вручила грамоти  найактивнішим, найнаполегливішим учням та вихованцям. На Свято останнього дзвоника, як і на усі заходи навчально-виховного комплексу, завітав куратор –  представники СБУ в Харківській області. Ці небайдужі люди привітали дітей із закінченням навчального року та вручили подарунки.

Добрими та зворушливими словами звернулася до дітей  головний спеціаліст відділу дошкільної, позашкільної та  корекційної освіти Департаменту  науки і освіти Харківської облдержадміністрації Говсієвич І.В.

Нікого не залишили байдужими жестові пісні, що підготовили випускники, особливо вразила емоційність та артистичність виступів дітей, які хоч і не чують звуків музики, проте відчувають її серцем.

Останній шкільний вальс….Грація, синхронність, чуттєвість пар танцівників та срібно-золотий  дощ, що ніби переніс присутніх у чарівну казку,   – все це викликало у дітей, батьків, педагогів та гостей такий шквал емоцій, що оплески та вигуки заглушили звуки музики.

На закінчення свята у небо злетіла зграя голубів, як мрії про майбутнє, як символ нескінченності та початку нового дорослого життя.

Бажаємо випускникам знайти своє місце в житті, не розгубитися на дорогах долі, а усім учням  – добре відпочити та продовжити навчання й виховання, сповненими сил і надії!