Останній дзвоник

4 Червня 2021

4 червня 2021 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради відбулося свято Останнього дзвоника, який сповістив про закінчення 2020/2021 навчального року всім школярам, а для випускників 10-го та 12-го класів став початком шляху в доросле самостійне життя.

З теплими словами привітання до дітей, батьків та педагогів звернулися наші давні і найулюбленіші друзі — куратори зі Управління Служби безпеки України в Харківській області та шефи з Національного університету цивільного захисту України. Вітаючи всіх зі святом, вони висловили вдячність всім, хто зробив вагомий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей, за невтомну працю і постійний творчий пошук, за чуйність і щирість сердець всього педагогічного колективу школи.

У цей радісно-тривожний день керівник закладу підвела підсумки року і відзначила найкращих учнів грамотами, дипломами, подяками та цінними подарунками за успіхи в навчанні, спорті та перемогу в різноманітних творчих конкурсах.

Найбільш хвилюючим це свято стало для наших дорогих випускників та їх вчителів. Не стримували своїх почуттів класні керівники 10 і 12 класів Виступаючі щиро зичили випускникам знайти свою життєву стежину і бажали успіхів у навчанні тим, хто вирішив здобувати подальшу освіту в коледжах і закладах вищої освіти.

Закінчив святкову лінійку отець Андрій, що є духовним наставником наших вихованців. Він благословив випускників на майбутнє і щиро окропив святою водою всіх присутніх.

Над шкільним подвір’ям пролунав Останній дзвоник… Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін вирядив їх у самостійну життєву дорогу. Сподіваємося, що молодим хлопцям і дівчатам не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Тож нехай кожен з них, хто сьогодні покидає рідну школу назавжди, запам’ятає її саме такою – привітною і відкритою.

Після урочистої лінійки випускники отримали документи про закінчення школи. Вітаємо вас, випускники! Хай щастить вам!