Осінній ярмарок

22 Жовтня 2018

Осінь – час ярмаркувати! 22 жовтня 2018 року відбувся веселий довгоочікуваний осінній ярмарок.

До цієї події готувалися всі – діти, батьки, педагоги. Кожний клас продумав естетичне оформлення свого торгового місця, асортимент товарів. Чого тільки не було на ярмарку: і вареники, і випічка, і різноманітні солодощі, напої, фрукти та овочі, варення, а також поробки з природного матеріалу, зроблені власноруч. Розпочався ярмарок святковою феєрією «Осінь-чарівниця», де завзяті педагоги школи у святкових українських костюмах весело закликали на ярмарок усіх бажаючих. Вони підготували ціле театралізоване дійство з традиційною перепалкою двох кумоньок, гумористичними сценами із різними героями літературних творів за відповідною тематикою, зі змаганнями на кращого, спритнішого, красивішого та розумнішого учасника ярмарку. Тож і гостей тут було чимало: до вихованців НВК завітали студенти Харківського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ). Після свята розпочалась жвава торгівля. І дорослі, і малі залюбки купували, і торгували. Весела метушня продавців, що навперебій розхвалювали свій товар, розгублення покупців, чиї очі розбігалися від розмаїття смаколиків – все, як на справжньому ярмарку! Товару було стільки, що під кінець торгу продавці були змушені знижувати ціни і знову без спочину запрошували до своїх «прилавків».

Жарти і сміх лунали звідусіль, гості, батьки та учні раділи, веселилися, купували солодощі. Розійшлися по домівках, несучи в руках чималі пакунки з купленими ласощами. А головне, з гарним настроєм і очікуванням на наступний ярмарок!