Осінній ярмарок у КЗ «ХСШ №5» ХОР

Осінь – час ярмаркувати! 15 жовтня 2019 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради відбувся веселий довгоочікуваний осінній ярмарок.

До цієї події готувалися всі – діти, батьки, вчителі. Кожний клас продумав естетичне оформлення свого торгового місця, асортимент товарів: вареники, випічка, різноманітні солодощі, напої, фрукти та овочі; варення, а також поробки з природного матеріалу, зроблені власноруч. Розпочався ярмарок святковою феєрією «Осінь-чарівниця», де завзяті педагоги школи у святкових українських костюмах весело закликали на ярмарок усіх бажаючих. Вони підготували ціле театралізоване дійство з традиційною перепалкою двох кумоньок, гумористичними сценами із різними героями літературних творів за відповідною тематикою, зі змаганнями на кращого, спритнішого, красивішого та розумнішого учасника ярмарку. Тож і гостей тут було чимало: до школярів завітали студенти Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».

Після свята розпочалась жвава торгівля. І дорослі, і малі залюбки купували, і торгували – все, як на справжньому ярмарку! Товару було стільки, що під кінець торгу продавці були змушені знижувати ціни і знову без спочину запрошували до своїх «прилавків».

Жарти і сміх лунали звідусіль, гості, батьки та учні раділи, веселилися, купували солодощі. Розійшлися по домівках, несучи в руках чималі пакунки з купленими ласощами. А головне, з гарним настроєм і очікуванням на наступний ярмарок!

Опубліковано 15 Жов 2019 в 17:57. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.

Коментарі закриті.