Олімпіада з трудового навчання та технологій

23 Листопада 2021

У Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради відбувся II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій (обслуговуючі та технічні види праці). В умовах пандемії олімпіада відбулась за допомогою технологій дистанційного навчання.

Дівчата та хлопці не тільки виявили свої творчі здібності та вміння, а й продемонстрували теоретичні знання щодо технологічних процесів.

Дівчата виготовляли та оздоблювали косметички з відділеннями, а хлопці – підставки під мобільний телефон та деспенсер для скотчу. Конкурсні роботи виявились неординарними, креативними та самобутніми. Учасники олімпіади продемонстрували вміння, якими вони оволоділи не тільки на уроках трудового навчання, а й під час заняття в гуртках.

Вітаємо переможців!