Олімпіада з математики на базі нашого закладу

10 Листопада 2014

09 листопада 2014 року наш навчально-виховний комплекс відкривав II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році серед навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування та загальноосвітніх навчальних закладів іншого підпорядкування, який розпочався олімпіадою з математики – Королеви всіх наук.

Більш ніж 120 учнів Харкова та області з’їхались, щоб довести , що вони найкращі, найталановитіші та найрозумніші у сфері точної науки. На організаторів, журі олімпіади, дітей та педагогів чекав яскравий вітальний концерт з танцями, жестовими пісніми, показом колекції Театру костюму «Аліса».

Всі були у захваті від побаченого та проводжали артистів зі сцени гучними оваціями.

Для виконання олімпіад них завдань учасників розмістили в зручних кабінетах, де були створені оптимальні умови.

Бажаємо всім учасникам творчих успіхів та перемоги!