Олімпіада з історії

13 Грудня 2012

Історія – це наука, яка поєднує минуле і сучасне, за допомогою якої можна поринути у події, що минули.

08.12.12  наш навчальний заклад приймав гостей для проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнівських команд навчальних закладів інтернатного типу. До нас завітали учасники з усіх інтернатів Харківської області, для яких був організований яскравий концерт, де  була відображена важлива історична подія – Євро 2012 у виступі театру мод «Аліса» з колекцією «Любол». Також гостей привітали педагоги закладу з піснею «Матері».

Проведення олімпіади було організоване на належному рівні. Усі працівники навчально-виховного комплексу  сумлінно виконували доручені їм обов’язки, тож у навчальному закладі було створено теплу та сприятливу для розкриття розумового потенціалу учнів атмосферу. У олімпіаді також  взяли участь учні 7-12-х  класів нашого навчального закладу, які показали добрі результати.

Ми вдячні всім учасникам олімпіади за активну участь та бажаємо нових досягнень у навчанні!