Обласний етап конкурсу “Ерудит”

3 Травня 2019

У квітні 2019 року учениця Комунального закладу “Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради виборола перше місце в обласному етапі конкурсу “Ерудит”, який щорічно проводиться організацією УТОГ для глухих та слабочуючих учнів випускних класів.

03 травня у місті Києві відбувся фінал конкурсу, в якому брали участь здобувачі освіти з порушеннями слуху з усієї України. Дванадцятикласниця закладу освіти гідно захистила честь Харківської області у конкурсі, виявивши загальну ерудицію, кмітливість, творчі нахили.

Гостей заходу вітали прекрасним святковим концертом актори театру “Радуга”. Також учасники конкурсу мали змогу ознайомитися з малюнками глухих дітей зі всієї України, які розміщені в холі клубу УТОГ. Серед них ми з радістю помітили й картини вихованців нашого закладу.

Дякуємо організаторам заходу за представлену нечуючій молоді можливість випробувати свої сили, зав’язати нові товариські стосунки, отримати незабутні враження!