Обласне свято художньої творчості «Весняні усмішки-2016»

21 Квітня 2016

         21 квітня 2016 року відбувся обласне свято художньої творчості «Весняні усмішки», в якому прийняли участь творчі колективи навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.

         Усі учасники заходу представили концертну програму або окремі виступи саме в тих номінаціях, що найяскравіше презентують колективи навчальних закладів.

         Щороку вихованці КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» ХОР беруть участь у Святі «Весняні усмішки». Оваціями зустрічали глядачі веселий «Танок ляльок» у виконанні дівчаток 2-го класу з танцювального колективу «Акварель» (керівник Белевцова І. М.) і музично-хореографічну композицію «Як у нас на Україні», де старші дівчата з колективу «Конвалія» дуже артистично і професійно продемонстрували  найсучасніші європейські тенденції в дизайнерському вітчизняному одязі (керівник Моісеєва-Літовченко Л. А.).  Також прекрасною жестовою піснею «Дощик» потішила присутніх учениця підготовчого класу Мірошніченко Аліна (керівник Сільченко Т. В.). Всі учасники свята нагороджені дипломами оргкомітету, а керівник нашого закладу Середенко Н. І. отримала Грамоту «За вагомий внесок у збагачення духовних цінностей підростаючого покоління та активну участь в обласному святі художньої творчості «Весняні усмішки».

         Нам є, чим пишатися, і є, до чого прагнути. Вітаємо переможців та їх керівників з черговою відзнакою та з упевненістю дивимось у майбутнє – наші вихованці й надалі доводитимуть всім свою неповторність і талановитість!