Новини тижня

31 Січня 2013

Протягом тижня у навчально-виховному комплексі проходили: загальношкільна лінійка, вікторина, тематичні уроки, бесіди по виховних групах, перегляд відео слайдів, презентацій, які були  присвячені подіям під Крутами, які відбулися 28 січня 1918 року.

Учні  дізнались  про історичні факти, що сталися,  особливу увагу педагоги приділяли наслідкам та впливу тих подій на сучасний розвиток Української держави. Була представлена електронна карта, на якій учні могли спостерігати територіальні межі січневих днів 1918 року, та презентовано багато  ілюстрацій-слайдів.

У межах заходів відбулася вікторина, під час якої учні самостійно знаходили місця історичних подій.  Школярі брали активну участь, поглиблюючи свої знання з історії та географії.

Поступово обговорення історичних фактів викликало жваву дискусію, осторонь якої не змогли лишитися, навіть, педагоги навчального закладу.

Ці заходи значно поглибили знання вихованців з історії України, географії, викликали почуття гордості та гідності за свою країну.

Бажаємо вихованцям навчального закладу  завжди бути такими ж активними у висловленні своїх думок, своєї громадянської позиції.