Майстерність педагогів

10 Лютого 2012

З 6 по 10 лютого 2012 року в закладі проходив тиждень педагогічної майстерності вчителів мови та літератури. Протягом тижня були проведені відкриті уроки з української мови  (вчитель Єловська Л.О.); з російської мови (вчитель Гасанова М.П.); з української літератури (вчитель Север’янова О.А.). Всі уроки було проведено на належному методичному рівні з використанням мультимедійного обладнання та комп’ютерних навчальних програм. Слід відзначити високу активність учнів, інтерес до пропонованого матеріалу під час уроків.     Тиждень педагогічної майстерності завершила мовно-літературна гра-подорож «Дивограй», у якій  взяли участь учні 5 – 12 класів. Гра охоплювала весь навчальний матеріал для відповідних класів, вимагала  співпраці від усіх членів команд. Під час «Дивограю» учні проявили активність, зацікавленість та здатність до аналізу та узагальнення. Переможці та капітани команд отримали призи: книги з пригодницькими творами відомих авторів та сувеніри.