Новий рік у малюків

25 Грудня 2013

Новий рік – улюблене свято дітей і дорослих. Цілий рік діти чекають  на Діда Мороза із подарунками, готуються прикрашати ялинку.

25 грудня у дошкільному підрозділі навчально-виховного комплексу було проведено два новорічних свята  (логопедичні групи). Діти були активними учасниками святкових подій, багато співали, танцювали, водили хороводи, розповідали новорічні вірші, а також із задоволенням грали у рухливі ігри з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Таке чарівне свято залишається надовго у дитячій пам’яті, приносить багато позитивних емоцій, теплих казкових зустрічей та спогадів на цілий рік, об’єднує дітей і дорослих, які, в свою чергу, раз на рік мають можливість відчути себе дітьми у новорічній казці.