«Новорічний іллюзион» у Харківському цирку

24 Грудня 2015

24 грудня 2015 року 64 вихованця навчально-виховного закладу безкоштовно відвідали Харківський цирк. Ці відвідини – подарунок від ТОВ фірми «Харків-Москва» (50 білетів) та міської громадської організації інвалідів «Креавіта» (14 білетів).

Цього року наш улюблений цирк підготував для дітлахів нову святкову програму «Новорічний ілюзіон». Протягом всієї вистави глядачі насолоджувалися чарівними ілюзіями від переможця у Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Кореї Євгенія Новосьолова, а його ілюзійне лазерне шоу «Сучасність» діти дивилися затамувавши подих. Море дивних емоцій принесли екзотичні тварини – бордоські доги, удави, тигрові пітони, величезні нільські крокодили, а також номер «Вальс і голуби». Свою майстерність продемонстрували також повітряні гімнасти на ременях, гімнастка на трапеції, повітряний гімнаст на ланцюгах і акробати на гойдалці. А які були кумедні клоуни! Сміховинні пригоди клоунського тріо «Маріпоса» сподобалися не тільки дітям, а й дорослим!

Але головними героями цієї святкової феєрії були все ж таки Дід Мороз і Снігурка! Саме вони додали новорічного настрою всій цирковій виставі.

Дякуємо за таку чарівну передсвяткову подорож до Харківського цирку!