Новорічне свято в початковій школі.

25 Грудня 2015

Зимові свята у нашому навчально-виховному комплексі продовжуються! 25 грудня у казкову передноворічну атмосферу занурилися учні 0-4 класів.

Традиційно на такі свята завжди приходять дорогі гості. Цього дня разом із нашими кураторами зі Служби безпеки України в Харківській області до школи завітали: декан Харківського інституту бізнесу та менеджменту Рибалко Г. В., представники Дзержинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, директор будівельної компанії «ООО фірма «Скорпион-РП»» Левченко В. П. із колегами. Після того, як відлунали слова привітання і представлена велика кількість подарунків від почесних гостей, почалося святкове дійство.

Глядачі разом з безпосередніми учасниками поринули у вир незабутніх фантастичних подій, зустрілися з Дідом Морозом і Снігуронькою, Бабою Ягою та іншими казковими героями. Сумувати не прийшлося! Пошуково-рятувальна операція з повернення Снігурки до Діда Мороза вимагала чимало зусиль і від Лішого, і від Агентства «Нестандартні особисті ситуації» (скорочено «НОС»), що відкрила Баба Яга в своєму чаклунському лісі, і навіть від інопланетян, які зовсім випадково опинилися на нашій планеті… А який красивий танок продемонстрували дівчата-«чарівні вогники», щоб показати Діду Морозу дорогу до лігва розбійників і провчити корисливу Атаманшу! Отак всі разом вони рятують Снігурку і допомагають Діду Морозу зберегти мішок з подарунками для дітей.

А подарунки, завдяки старанням друзів школи, були пречудові! Просто розглядати їх і не скуштувати хоч одну блискучу цукерку? Не пригорнути до себе м’якенького пухнастого зайчика чи ведмедика? Ні! Це не для наших вихованців! Із солодощами та іграшками щасливі діти роз’їхалися по своїх святково прикрашених оселях. Попереду зимові канікули!

А ми вітаємо всіх з наступаючими святами! Будьте щасливими і хай збудуться всі ваші найзаповітніші мрії!