Новорічне свято в початковій школі

28 Грудня 2017

28 грудня 2017 року в навчально-виховному комплексі пройшло новорічне свято для учнів 0-4 класів.

Святкове дійство розпочалося одразу після того, як відлунали слова привітання і представлені подарунки від почесних і дорогих гостей – кураторів зі Служби безпеки України в Харківській області.

Глядачі разом з безпосередніми учасниками поринули у вир незабутніх фантастичних подій, зустрілися з Дідом Морозом і Снігуронькою, Чарівницею-Зимою та іншими казковими героями. Сумувати не прийшлося! Тут були легкі пухнасті сніжинки (танок у виконанні дівчат з 0-2 класів, відповідальна: Назаренко М.М.), і веселі танцюючі Санта-Клауси (виконавці: 0 клас, відповідальна: Лемешко В.П.), юні талановиті «художниці» з 4 класу із танком «Я малюю цей світ» (відповідальна: Шахун Г.Д.). Маленькі звірята з 2 класу стали справжніми лісовими друзями і рятівниками для онуки Діда Мороза. Звеселила та додала новорічного настрою жестова пісня «Ялинка» від дітей 1-2 кл. (відповідальна: Сільченко Т.В.), театрально-хореографічна композиція «Котовасія» і феєрична колекція «Коловорот» у виконанні шкільного театру мод «Аліса» (керівник: Моісеєва-Літовченко Л.А.). А під ялинкою вже чекали на малечу новорічні подарунки від Діда Мороза!