Новорічне свято в початковій школі

23 Грудня 2016

23 грудня 2016 року в навчально-виховному комплексі пройшло новорічне свято для учнів підготовчого-4-го класів.

Глядачі разом з безпосередніми учасниками поринули у вир незабутніх фантастичних подій, зустрілися з Дідом Морозом і Снігуронькою, Бабою Ягою та іншими казковими героями. Сумувати не прийшлося! Успішному закінченню пошуково-рятувальної операції з повернення батькам маленького курчати – символу 2017 року, що заблукав у лісі та став учасником багатьох цікавих пригод, сприяли своїм «світлим» танком зірочки (виконавці: 0-3 клас, відповідальна: Белевцова І. М.) і веселі танцюючі гноми (виконавці: 0-2 клас, відповідальна: Назаренко М. М.). Наприкінці свята всіх звеселила та додала надію на майбутнє жестова пісня «Щасливий Новий рік» (виконавці: Сільченко Т.В., Чернікова Д. Ю.). А під ялинкою вже чекали на малечу новорічні подарунки від Діда Мороза!