Новорічне свято у старшій школі

22 Грудня 2016

22 грудня 2016 року в навчально-виховному комплексі відзначили Новий рік учні старших класів. Свято пройшло в атмосфері новорічних жартів, веселощів, танців та жестових пісень. Запам’яталися такі концертні номери: веселий танок «Бабусі» у виконанні хлопців з 6-го класу, музична казка «Маша і Ведмідь» від учнів 8-го класу, танок-модерн «Подушки» (учні 5-го класу), гумористична сценка «Маски-шоу № 1» (учні 11-12 класів), цирковий етюд і фокуси від юних талантів з 7-го та 10 класів. Під пильним наглядом Діда Мороза і Снігуроньки символ 2016 року, ексцентрична Вогняна Мавпа, тихо-мирно передала свої «повноваження» новому символу наступного 2017 року – Червоному Півню. Закінчилося свято щирими новорічними побажаннями щастя, мира і любові у жестовій пісні «Новий рік як солодкий сон». Виконали її дівчата 8-10 класів.

Позитивними враженнями від концерту поділилися почесні гості свята – представники студентського комітету  Харківського інституту банківської справи УБС НБУ. Вони, як і інші присутні на вечері, були у захваті від надзвичайно талановитих, щирих на радість і впевненість у щасливе майбутнє вихованців  НВК.

Дякуємо всім за гарне свято! Молодці!