Новорічне свято для старшокласників

24 Грудня 2015

Наш навчально-виховний комплекс вже давно готовий до проведення дитячих новорічних свят. На вході всіх зустрічають іграшкові Діди Морози-велетні, з якими можна привітатися не нагинаючись долу, всі класні кімнати красиво прикрашені за власними «дизайнерськими проектами» учнів-господарів. В актовій залі майорять різнокольорові блискучі прикраси, святкова сцена чекає на своїх талановитих акторів, все світиться вогниками, а зелена красуня нагадує, що Новий Рік вже на порозі.

На цьому тижні вже пройшли перші новорічні свята у дошкільників. На черзі старша і молодша школа.

24 грудня Новий рік зустріли старшокласники. Свято пройшло в атмосфері новорічних жартів, веселощів, танців та жестових пісень. Запам’яталися такі концертні номери: жестова пісня «Новий рік» у виконанні хлопців з 11 класу, музична сценка «Клоуни» від учнів 6 класу, танець-модерн «Шляпа» (учениці 7-го класу), гумористична сценка «Примхлива дівчинка» (учні 8-9 класів), музично-хореграфічна композиція «Чарівні мрії» (театр костюму «Аліса»). Теплі почуття викликали головні герої української казки «Жив-був Пес», яку представили діти 6-го та 7-го класів. Ведучі концерту, Дід Мороз і Снігуронька, не забули запросити у гості символ наступного 2016 року за китайським календарем – Її Величність Мавпу, і навчили бешкетницю гарним європейським манерам! Закінчилося свято щирими «Новорічними побажаннями» щастя, мира і любові від дівчат 7-го, 8-го та 9-го класів.

Чудове свято! Молодці!