Новорічна казка

23 Грудня 2015

Новий Рік – свято, коли всі люди – і діти, і дорослі – переносяться у чарівний світ казок, мрій, бажань. Це свято, яке нам з дитинства дарує запах ялинок, мандарин, цукерок. Це свято, коли вся велика родина збирається разом за новорічним столом і всі щиро бажають щастя та добра один одному. Це найулюбленіше та довгоочікуване свято для кожного з нас.

23.12.2015 у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулися новорічні свята для дітей порушеннями мовлення.

Діти логопедичних груп перенесли нас у новорічні казки: «Пригоди звірят у чарівному лісі» (логопедична різновікова група) та «Снігова Королева» (логопедична старша група).

Під час проведення свят діти багато танцювали, співали, розповідали вірші, грали у рухливі ігри: «Прикрасимо ялинки» з участю батьків, «Зберемо сніжинки», «Хто швидше?». Всім дуже сподобалися танці: танок Метелиці із сніжинками, танок розбійників, новорічна полька, танок Снігуроньки і звірят, новорічний хоровод. Також були сюрпризні моменти: поява Снігової Королеви, Снігуроньки та Діда Мороза, які порадували діточок своїми веселими іграми.

Наприкінці свята всі діти отримали солодкі подаруночки і новорічні побажання від Діда Мороза, пообіцяли бути слухняними і добре себе поводити, щоб Дід Мороз знов прийшов до них через рік.

Отже, і ми бажаємо щастя, здоров’я, добра та миру всім вам – кожній родині, кожній людині на цілий рік! Нехай здійснюються ваші найзаповітніші мрії! З Новим Роком!