Новорічна казка в обласному Палаці дитячої та юнацької творчості

21 Грудня 2015

З 21 грудня 2015 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» розпочалися новорічні свята. Вже традиційно в новорічні свята відбуваються вистави за участю творчих колективів Палацу. Ми дуже раді, що для вихованців навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування є можливість безкоштовно відвідувати такі дивовижні вистави.

21 грудня молодші учні КЗ «ХС НВК» ХОР з супроводжуючими педагогами отримали справжнє задоволення від новорічної вистави-мюзиклу «Пеппі Довга панчоха». Підготовлена вихованцями Палацу казка дуже сподобалася нашим дітям, бо в головній героїні кожний мав впізнати себе – у Пеппі така ж яскрава і буйна фантазія, бажання бути несхожою на інших за будь-яких умов. Разом з цією фантастичною веселою дівчинкою юні глядачі потрапили у дивну історію, де сила розуму та добра знову перемогла всілякі негаразди, що постійно трапляються з Дідом Морозом і Снігуркою саме під Новий рік.

Дорогою до школи діти ще довго обговорювали пригоди непосидючої Пеппі, яскраві костюми і талановитих виконавців, чий виступ не залишив байдужим жодного, приніс позитивні емоції і бажання ще раз відвідати улюблений всіма харків’янами Палац дитячої та юнацької творчості.