Незвичайна географія

13 Листопада 2020

В рамках предметного тижня вчителів суспільно-природничих та математичних дисциплін вчителем географії Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради Світланою Пазенковою було проведено позашкільний захід «Незвичайна географія».

Вчителька відкрила широкі можливості для задоволення індивідуальних нахилів та здібностей учнів саме до географії. Здобувачі освіти зацікавилися географією як наукою, цікавим навколишнім світом нашої планети, а також можливостей підвищити свій інтелектуальний рівень.

Світлана Валентинівна закцентувала увагу старшокласників на важливих змінах в сучасному політичному просторі, на зв’язок сьогодення з минулим, на роль кожного у вирішенні складної екологічної ситуації на планеті земля.

Як підсумок була проведена інтерактивна гра «Спостережливість», яка закріпила набуті знання та навички з природознавства та географії.