«Нечуючі потребують більшого»

6 Вересня 2018

04.09.2018 року на базі Комунального закладу відбулося засідання круглого столу за проектом «Нечуючі потребують більшого».

У рамках проекту до закладу освіти був запрошений кандидат педагогічних наук старший науковий співробітник Національної академії педагогічних наук України  інституту спеціальної педагогіки лабораторії сурдопедагогіки Шевченко Володимир Миколайович. Шевченко В.М. відвідав уроки у навчально-виховному комплексі у молодшій та старшій школі. Науковий співробітник був щиро вражений підходами до навчання нечуючих дітей різного віку, якими користуються педагоги, атмосферою тісної співпраці та теплих відносин між дитячим та педагогічним колективом, організацією навчання та дозвілля вихованців. Гість відвідав музей сурдопедагогіки, який функціонує у закладі впродовж багатьох років, майстерні та інші приміщення.

Шевченко В.М. поділився результатами вивчення питання спеціальної освіти нечуючих дітей у країнах Європи, зокрема у Польщі, та висловив сподівання, що в Україні спеціальна освіта нечуючих буде збережена та  діти з особливими потребами будуть продовжувати здобувати якісну освіту під керівництвом високопрофесійних педагогів – майстрів своєї справи.