Навчаємо й навчаємось

8 Червня 2021

07.06-08.06.2021 у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради педагоги підвищували свій практичний інформаційний рівень з освітнім центром для педагогів, батьків і дітей «Я і моя школа». Оволоділи основними програмами пакету MS Office, отримали навички роботи в мережі Інтернет на рівні просунутого користувача: пошук інформації, цифрова етика, етика авторського права; підготовка та формування цифрового контенту; створення і ведення сторінок у соціальних мережах; основи цифрової безпеки. Ознайомилися  з базовими навичками роботи з інструментами та системами дистанційної освіти.

Завершення курсу було підтверджено сертифікатами. Дякуємо організаторам, розробникам та лекторам.