Нашій школі – 117 років

28 Листопада 2013

Сьогодні, 28 листопада, ми святкуємо сто сімнадцяту річницю з дня заснування школи для дітей з вадами слуху. З нагоди такого свята педагогами та вихованцями нашого закладу був підготовлений урочистий концерт.

Традиційно гостями свята стали наші шефи – працівники Служби безпеки України у Харківській області. Перед дитячою аудиторією тримав слово полковник  Шрамко Юрій Петрович, який щиро привітав нас з рідним святом та сповістив, що Служба безпеки презентує нам мультимедійний проектор, що допоможе робити наші свята яскравішими. Також на свято завітали працівники соціальних служб на чолі зі своїм директором, який теж привітав усіх нас найтеплішими словами та побажав у майбутньому не втрачати зв’язків, а залишатися однією великою родиною.

В знак подяки шановним гостям наші діти подарували їм власні роботи, які вони виконують на різноманітних гуртках народних ремесел. Присутні на святі діти, батьки, педагоги мали приємну нагоду насолодитися прекрасним концертом з танцями, жестовими піснями, пантомімою, що так талановито були виконані нашими здібними вихованцями.

Вітаємо всю нашу шкільну родину зі святом!