Наші вихованці на святі закоханих

26 Лютого 2015

25 лютого у клубі Національного університету цивільного захисту України відбулося свято Дня закоханих за мотивами фільму «Кохання у великому місті». Вихованців нашого навчально-виховного комплексу також було люб’язно запрошено бути присутніми на святі в якості глядачів.

Конкурс складався з чотирьох турів. Перший, традиційно, – візитка учасників, де конкурсанти представили себе у креативній формі. У наступному етапі учасники шоу-конкурсу продемонстрували оригінальне освідчення у коханні, причому у різноманітних образах героїв улюблених мультфільмів. У третьому турі «Відеоозвучення» конкурсанти озвучили відомі уривки із фільмів за темою «Формула кохання». Останній, четвертий тур, під назвою «Запальний танок» виявив танцювальні здібності закоханих. Вони виконали танцювальні па всіх ковбоїв «Кантрі».

Усі пари були добре підготовлені, упевнено тримались на сцені, майстерно справлялись із поставленими завданнями, а основне – кожна вірила у свою перемогу! Але особливу симпатію викликала у наших дітей пара № 4, за яку вони й вболівали протягом усього свята. Як же діти зраділи, коли ця пара здобула перемогу в конкурсі!

Наші учні здобули надзвичайне задоволення від перегляду шоу, яке розгорнулося на сцені. Повертаючись до школи, діти ще довго ділилися одне з одним враженнями, емоціями від побаченого.

Дякуємо нашим шефам за запрошення на свій захід!