Наші дівчата підкорюють Kharkov Fashion Kids-Open 2021

4 Грудня 2021

4 грудня 2021 року вихованці Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради взяли участь у гала шоу фестивалю молодих моделей і дизайнерів “Діти ЛЮБЛЯТЬ ТВАРИН” KHARKIV FASHION KIDS-OPEN, яке пройшло на одній із локацій Арт-заводу МЕХАНІКА Інша Земля.

Kharkov Fashion Kids-Open – один з багатьох проектів, спрямованих на розвиток fashion-індустрії і fashion-культури в Харківському регіоні та в Україні в цілому. Учасники цього фестивалю – моделі вікової категорії 5-15 років. Цьогоріч зірки шоу-бізнесу та світу краси оцінювали їх конкурсне дефіле в Арт-костюмах від українських дизайнерів або дитячих торгових марок одягу у модному образі «KIDS LOVE ANIMALS».

Театр костюму «Аліса» (керівник Моісеєва-Літовченко Л.А)., що має почесне звання «Зразковий художній колектив», і який вже багато років є візитівкою нашого закладу, запрошується на цю модну резонансну подію не вперше. Шкільні модні колекції, виготовлені власноруч дітьми під керівництвом педагогів і представлені в оригінальній формі, давно стали до вподоби організаторам Kharkov Fashion Kids-Open. Цього разу «Аліса» отримала Гран-прі та пам′ятні призи за представлену на подіумі власну фантастичну колекцію «Коловорот». Ця колекція викликала справжній фурор серед всіх присутніх у залі та стала, за словами компетентного журі, одним з найяскравіших акцентів Kharkov Fashion Kids-Open!

Вітаємо дівчат та керівника «Аліси» з черговою перемогою і відзнакою їх таланту!