Наші діти – переможці!

19 Грудня 2012

18 грудня 2012 року Харківською обласною організацією УТОГ  проводився заключний етап конкурсу дитячого малюнку серед учнів навчальних закладів для дітей з порушеннями слуху.

Вихованці навчально-виховного комплексу взяли участь у трьох вікових номінаціях:  «Молодша група», «Середня група», «Старша група».  У кожній з номінованих груп наші учні  посіли  почесні призові (перші та другі) місця!

У межах заходу обласною організацією УТОГ була підготовлена розважальна програма для учасників конкурсу. Діти з великим інтересом та захопленням взяли участь у  веселих спортивних конкурсах, іграх;  фотографувалися на фоні виставки дитячих робіт. На завершення заходу для  юних художників було організовано солодкий стіл.

В урочистій,  святковій атмосфері переможці конкурсу були нагороджені грамотами, пам’ятними подарунками.

Дякуємо дітям навчально-виховного комплексу

за участь та перемогу у конкурсі малюнку!

Особливу подяку висловлюємо Харківській обласній організації УТОГ за надану можливість дітям з особливими потребами розкрити

свій творчий потенціал та повірити в себе!