Напередодні свята

15 Грудня 2016

15 грудня, після Сповіді та Святого Причастя, яке провів священнослужитель Андрій Нецвітайло (духовний наставник вихованців закладу),  діти зібралися в актовій залі, щоб дізнатися цікаву історію життя Святого Миколая Чудотворця, свято якого незабаром буде відзначати увесь православний люд.

Гості з волонтерської організації міста Харкова «Православна молодь» повідали нашим дітям про діяння Миколая Чудотворця, його роль у житті християн.

А майстер пісочної анімації, або, як кажуть, техніки порошку, презентував для наших вихованців прекрасне пісочне шоу, у якому за допомогою анімаційних зображень відтворив образ Миколая Чудотворця, улюбленця усіх дітей, боронителя людей перед обличчям стихії, заступника всіх знедолених.

Після перегляду анімаційного шоу наші учні мали змогу спробувати самотужки створити зображення піском. Під керівництвом досвідченого майстра діти із захопленням малювали космічний простір, морське дно чи казкові острови.

Дякуємо гостям за незабутні враження!