Нагородження вчителя розвитку слухо- зоро -тактильного сприймання та формування вимови Єпіфанової – Кожевнікової Тетяни Володимирівни.

5 Жовтня 2024

Гордість і герої теперішнього часу – вчителі нашого навчального закладу. За високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами, та з нагоди святкування Дня працівника освіти, грамотою Харківської обласної ради нагороджено вчителя розвитку слухо- зоро -тактильного сприймання та формування вимови Єпіфанову – Кожевнікову Тетяну Володимирівну.

Дякуємо за Вашу самовідданість, професіоналізм, любов до дітей і своєї справи. Пишаємось Вашими досягненнями, бажаємо творчих успіхів, натхнення і мирного неба над головою 💛💙