Нагородження переможців свята дитячої творчості

З метою розвитку дитячої творчості, популяризації підводного плавання, підводної фотографії, образотворчого мистецтва з 25 по 27 квітня 2015 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулося свято дитячої творчості «Жива вода – Дельта».

У рамках свята відбувся конкурс на творчі роботи у різних номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Мистецтво фотографії». Учні молодшої, середньої та старшої вікової групи нашого навчально-виховного комплексу взяли активну участь у цьому заході, надіславши до оргкомітету свої творчі роботи на водну тематику. А двоє наших вихованців – Блошенко Анастасія (учениця десятого класу) та Стадник Федір (учень четвертого класу) – здобули у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» третє та друге місця відповідно.

27 квітня наші лауреати конкурсу були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.

Опубліковано 27 Кві 2015 в 06:15. Рубрика: all, Новини.