Нагородження переможців конкурсу «Кришталева сова – 2019»

5 Червня 2019

У березні цього року у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради традиційно відбувся Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2019».

Наші учні активно взяли участь у конкурсі, максимально розкривши свій інтелектуальний і творчий потенціал при виконанні завдань. Нещодавно стали відомі результати конкурсу і на адресу школи з м. Києва від Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти надійшли сертифікати й дипломи переможців. Учні закладу отримали два І місця у номінації «Я у світі», три ІІ місця у номінаціях «Історія», й «Основи правознавства», два ІІІ місця у номінаціях «Основи правознавства», й «Художня література», три учні отримали сертифікати учасника у номінаціях «Я у світі» і «Економіка».

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових досягнень!