«Надзвичайні» заняття з безпеки життєдіяльності від фахівців НУЦЗУ

26 Квітня 2017

26 квітня 2017 року в НВК у рамках Дня цивільного захисту науково-педагогічні працівники, слухачі магістратури та курсанти Національного університету цивільного захисту України провели «надзвичайні» заняття з безпеки життєдіяльності. Як діяти у разі виникнення пожежної небезпеки та як зберегти своє здоров’я при виникненні цієї непередбачуваної ситуації, коли в неї потрапила людина, що не чує, – ось провідна тема сьогоднішніх комплексних тренувань.

Після навчального відпрацювання порядку дій учасників навчально – виховного процесу у разі виникнення пожежі та евакуації з приміщення школи діти змогли спостерігати гасіння реальної пожежі, пожежно-рятувальну техніку в дії, яку продемонстрували представники відповідної навчальної частини НУЦЗУ. Захоплюючим моментом заходу став епізод із рятування «постраждалого» з третього поверху будівлі.

Також вихованці розширили свої знання з безпеки життєдіяльності. Викладач кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій капітан служби цивільного захисту С. Гарбуз продемонстрував на спеціальному приладі, як відбувається коротке замкнення в електромережі при її перевантаженні. А майстер–класи з надання домедичної допомоги у разі зупинки серця, кровотечах та при переламах кінцівок провели курсантки 2-го курсу соціально-психологічного факультету НУЦЗУ К. Крамна та О. Шевченко.

Проведення Дня цивільного захисту у навчально-виховному закладі є традиційним заходом. Щороку фахівці НУЦЗУ намагаються включати до програми проведення більше практичних епізодів з відпрацювання дій при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру. І наші діти з радістю їх зустрічають і чекають на нові зустрічі. Дякуємо НУЦЗУ за такі корисні і цікаві відвідини!