«Надзвичайні» заняття з безпеки життєдіяльності від фахівців НУЦЗУ

19 Квітня 2018

19 квітня 2018 року в НВК у рамках Дня цивільного захисту науково-педагогічні працівники, слухачі магістратури та курсанти Національного університету цивільного захисту України провели «надзвичайні» заняття з безпеки життєдіяльності. Як діяти у разі виникнення пожежної небезпеки та як зберегти своє здоров’я при виникненні цієї непередбачуваної ситуації, коли в неї потрапила людина, що не чує, – ось провідна тема сьогоднішніх протипожежних тренувань.

Після навчального відпрацювання порядку дій учасників навчально – виховного процесу у разі виникнення пожежі та евакуації з приміщення школи діти змогли спостерігати гасіння реальної пожежі, пожежно-рятувальну техніку в дії, яку продемонстрували представники відповідної навчальної частини НУЦЗУ. Захоплюючим моментом заходу став епізод із рятування «постраждалого» з третього поверху будівлі.

У шкільній актовій залі фахівці університету відпрацьовували правила поведінки та алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, дії для створення небезпечних умов евакуації під час знаходження невідомого предмета. Також було продемонстровано захисний одяг піротехніків і міношукачів. Найсміливіші учні навіть змогли приміряти на собі повний комплект захисного одягу та  спорядження рятувальників.  А курсантки соціально-психологічного факультету продемонстрували реанімаційні заходи під час надання домедичної допомоги і закріпили їх зі старшокласниками.

Дякуємо НУЦЗУ за такі корисні і цікаві відвідини!