На крилах натхнення

1 Грудня 2014

Справжнє свято творчості та мистецтва панувало 28-29 листопада у стінах Харківського професійного ліцею будівельних технологій і Харківського училища культури. Саме там відбувся щорічний Відкритий міський фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями здоров’я «На крилах натхнення».

Фестиваль «На крилах натхнення» став гарною нагодою для людей с особливими потребами здоров’я долучитися до художньої творчості, літературного та музичного мистецтв, що є вкрай важливим для осіб з інвалідністю. Адже творче самовираження допомагає їм повірити у себе, розкрити свій творчий потенціал, стати повноцінними членами суспільства.

Вихованці нашого закладу теж взяли участь у фестивалі, представивши свою творчість у двох номінаціях: образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво (де наші діти показали свої роботи з деревини, паперопластики, кераміки, ткацтва, квілінгу, непряденої вовни, вишивки бісером, вишивання стрічками та бісероплетіння) та оригінальний жанр (пантоміма «Неслухняна парасолька», жестова пісня «Я люблю Україну», колекція одягу «Замбезі»).

Загалом, учні нашого закладу  представили двадцять п’ять  творчих робіт, які були дуже тепло сприйняті присутніми та журі.

Сподіваємося на перемогу наших дітей у цьому фестивалі.