Мовна конференція «Матінка весна – усім красна»

26 Квітня 2018

26 квітня 2018 року в КЗ «ХС НВК» ХОР відбулася мовна конференція «Матінка весна – усім красна». Це справжнє свято усної української мови має на меті продемонструвати рівень сформованості навичок слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення учнів з вадами слуху, якість їх вимови та уміння спілкуватися не тільки жестовою, а і усною мовою.

Ведучими свята стали  учні старших класів. Саме вони гідно і зрозуміло для чуючих анонсували кожний наступний номер і підтримували зацікавленість глядачів у залі. Майже кожний клас був представлений у концерті. Запам’яталися такі виступи: пісня-монтаж «Весняні квіти» (4 кл., відп. Полякова І.А.), пісня «Я люблю у лузі квіти» у виконанні Куліненко А. (2 кл., відп. Назаренко М.М.), гумористична сценка «Два веселих гуси» (1, 3 кл., відп. Ковальова Н.А., Фролова Т.П.), А капела-пісня «Соловейко» у виконанні 4 кл. (відп. Полякова І.А.), повчальна казка «Жадібне ведмежа» (5-6 кл., відп. Андрєєва О.В.). Прикрасою свята стали танок «Фіксики» від наймолодших вихованців (0 кл., відп. Лемешко В.П.), жестова пісня і хореографічна композиція «Україна-Європа» (відп. Дмитрієнко В.М.), жестові пісні «Прийшла весна» (11 кл., відп. Пазенкова С.В.) і «Весна» (9 кл., відп. Кукліна Г.І.).